Programy umożliwiające dobór materiałów budowlanych

z uwagi na ich kolorystykę lub wzór fakturowy

Oferujemy oryginalne rozwiązania programistyczne umożliwiające przeprowadzenie profesjonalnego doboru kolorystycznego w oparciu

o gotowe przykłady lub zdjęcia cyfrowe użytkowników

 

Zobacz więcej

Home

Firma

Oferta

Kontakt

Nasze narzędzia pozwalają na łatwe i profesjonalne sprawdzenie wpływu rozwiązań producenta na analizowane aspekty budynków

KRÓTKI OPIS OFEROWANEGO OPROGRAMOWANIA:

Oferujemy oprogramowanie umożliwiające prezentację oferty kolorystycznej producenta np. w formie wirtualnego kolornika, a następnie przygotowanie własnej kompozycji barwnej. Kompozycje barwne lub teksturowe można tworzyć w oparciu o teorię kolorów Munsell’a.

 

Tak przygotowane kompozycje barwne można oglądać z wykorzystaniem gotowych przykładów np. budynków, wnętrz również w formie interaktywnych widoków 3D.

 

Dodatkowo oferujemy oprogramowanie umożliwiające „kolorowanie” z wykorzystaniem własnych zdjęć cyfrowych użytkowników. W tym przypadku proces doboru wizualnego polega na określaniu warstw aplikacji materiałów kolorystycznych i teksturowych, a następnie wypełnianiu ich materiałami kolorystycznymi oferowanymi przez producenta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji takich aplikacji wypracowaliśmy oryginalny mechanizm ustawiania widoku warstw np. ścian z uwzględnieniem skrótu perspektywy oraz rzeczywistych wymiarów obiektu.

 

Oprogramowanie dostępne jest w wersji przeznaczonej na strony internetowe, do stosowania offline oraz na urządzeniach mobilnych.

PRZYKŁADOWE WDROŻENIA:

Kolorystyka budynków

(HENKEL - CERESIT)

 

http://www.ceresit-visage.com/aplikacja/

Kreator wnętrz

(SELENA)

 

http://www.inzynier24.pl/selena/

Dobór kolorystyczny na interaktywnych budynkach 3D

(LIBET)

 

http://www.inzynier24.pl/libet/3dvisualizer/

PREZENTACJA WIDEO DZIAŁANIA PRZYKŁADOWEGO PROGRAMU:

PREZENTACJA WIDEO DZIAŁANIA PRZYKŁADOWEGO PROGRAMU:

© Multimedia Communication Sp. z o.o.