Systemy wyszukujące złożone rozwiązania

budowlane na podstawie miejsca aplikacji

i przeznaczenia rozwiązań

Oferujemy realizację dynamicznych systemów pozwalających na graficzne wyszukiwanie i prezentację zaawansowanych systemów technicznych oferowanych przez producentów materiałów budowlanych.

Zobacz więcej

Home

Firma

Oferta

Kontakt

Nasze narzędzia pozwalają na łatwe i profesjonalne sprawdzenie wpływu rozwiązań producenta na analizowane aspekty budynków

KRÓTKI OPIS OFEROWANEGO OPROGRAMOWANIA:

Skuteczny sposób sprzedaży materiałów budowlanych z uwagi na miejsca sprzedaży np. markety DIY jak i bardzo duże skomplikowanie oferty dostępnych materiałów budowlanych powinien zostać ukierunkowany na „myślenie” gotowymi rozwiązaniami. Klienci indywidualni i wykonawcy poszukują gotowych rozwiązań budowlanych i nie mają ani wystarczającej wiedzy, ani czasu na szczegółowe analizowanie ofert rynkowych.

 

Uwzględniając ten proces przygotowaliśmy oprogramowanie komputerowe umożliwiające szybkie i wygodne wyszukiwanie złożonych rozwiązań budowlanych w oparciu o miejsca aplikacji rozwiązań oraz oczekiwane parametry techniczne.

 

Oferujemy oprogramowanie działające w oparciu o internetową bazę danych, co umożliwia systematyczne i automatyczne aktualizowanie proponowanych rozwiązań (patrz Product Information Management).

 

Oprogramowanie dostępne jest w wersji przeznaczonej na strony internetowe, do stosowania offline oraz na urządzeniach mobilnych.

PRZYKŁADOWE WDROŻENIA:

Rozwiązania systemowe

(CERESIT)

 

http://www.ceresit.pl/rs/

Produkty i zastosowania

(KNAUF INDUSTRIES)

 

http://knauf-industries.pl/program,showroom,produkty-zastosowania.html

PREZENTACJA WIDEO DZIAŁANIA PRZYKŁADOWEGO KALKULATORA:

PREZENTACJA WIDEO DZIAŁANIA PRZYKŁADOWEGO KALKULATORA:

© Multimedia Communication Sp. z o.o.