Oprogramowanie umożliwiające

dystrybucję dokumentów

Oferujemy rozwiązania informatyczne, które umożliwiają wygodne wyszukiwanie i dostęp do dokumentów np. odniesienia do produktów takich jak aprobaty techniczne i certyfikaty. Dostęp do dokumentów możliwy jest zarówno za pośrednictwem strony internetowej jak i urządzeń mobilnych.

Zobacz więcej

Home

Firma

Oferta

Kontakt

Nasze narzędzia pozwalają na łatwe i profesjonalne zarządzanie w obszarze informacji produktowej i procesów komunikacji.

KRÓTKI OPIS OFEROWANEGO OPROGRAMOWANIA:

Oferujemy rozwiązanie informatyczne, które umożliwia:

 

Tworzenie bazy dokumentów:

1. Zbudowanie bazy danych z dokumentami poprzez wgranie ich do bazy danych i przypisanie do odpowiednich katalogów i podkatalogów. W zależności od wersji oprogramowanie może być wyposażone w dodatkową funkcję umożliwiającą weryfikację

2. Odpowiednie opisanie dokumentów poprzez: nadanie im indeksów  umożliwiających ich wyszukiwanie oraz określenie parametrów dodatkowych takich jak: data ważności lub poziom dostępu (w ramach tworzenia systemu można zróżnicować grupy mające dostęp do dokumentów).

3. Przypisanie dokumentów do produktów i rozwiązań złożonych, pozwalające na późniejsze ich wyszukiwanie w odniesieniu do oferty firmy.

 

Wyszukiwanie dokumentów:

1. Przy użyciu przeglądarek stron internetowych.

2. Przy użyciu aplikacji na urządzeniach mobilnych.

 

 

PRZYKŁADOWE WDROŻENIA SYSTEMU WYSZUKIWANIA DOKUMENTÓW:

© Multimedia Communication Sp. z o.o.