Programy kalkulacyjne

do użytku wewnętrznego

Zobacz więcej

Oprogramowanie wspierające proces prawidłowego doboru i sprzedaży materiałów budowlanych przeznaczone dla handlowców i doradców technicznych.

Home

Firma

Oferta

Kontakt

Nasze narzędzia pozwalają na łatwe i profesjonalne zarządzanie w obszarze informacji produktowej i procesów komunikacji.

KRÓTKI OPIS OFEROWANEGO OPROGRAMOWANIA:

Oferujemy możliwość opracowania oprogramowania wspierającego sprzedawców i doradców technicznych. Często osoby te działając "w terenie" potrzebują uzyskania szybkiego wsparcia informacyjnego polegającego np. na doborze odpowiedniej ilości i grubości materiałów lub wyszukania złożonego rozwiązania konstrukcyjnego odpowiadającego potrzebom klienta. Równolegle konieczne jest przeprowadzenie szybkiej estymacji cenowej.

 

Nasze oprogramowanie może zostać opracowane w formie aplikacji stacjonarnych, może działać w oparciu o popularne narzędzia kalkulacyjne (np. zaawansowane arkusze MS Excel).  Z uwagi na mobilność sprzedawców i doradców technicznych oferujemy również realizację takiego oprogramowania z przeznaczeniem na urządzenia mobilne (tablety i smartphone'y).

PREZENTACJA WIDEO DZIAŁANIA PRZYKŁADOWEGO PROGRAMU KALKULACYJNEGO:

© Multimedia Communication Sp. z o.o.