Pluginy SketchUp

Oferujemy realizację plugin’ów przeznaczonych dla stosowania

w programie SketchUp. Plugin’y wspierają proces stosowania

materiałów oferowanych przez producenta w projektach 3D.

 

Zobacz więcej

Home

Firma

Oferta

Kontakt

Nasze narzędzia pozwalają na łatwe i profesjonalne sprawdzenie wpływu rozwiązań producenta na analizowane aspekty budynków.

KRÓTKI OPIS OFEROWANEGO OPROGRAMOWANIA:

SketchUp to najpopularniejszy na świecie program do tworzenia wizualizacji 3D. Z uwagi na łatwość obsługi i szybkość działania, najczęściej w pracy inżyniera-architekta wykorzystywany jest we wczesnej, koncepcyjnej fazie projektowania. Jego niewątpliwą zaletą jest również aktywne połączenie z systemami Google Maps i Google Earth, co znacząco ułatwia projektowanie uwzględniające istniejące dane przestrzenne np. rozmieszczenie budynków sąsiadujących.

 

Oferujemy wykonanie zaawansowanych Plugin’ów do SketchUp umożliwiających przeprowadzanie analiz obliczeniowych np. analiza zapotrzebowanie na energię projektowanych budynków oraz umożliwiających łatwe stosowanie danych materiałowych producenta np. poprzez wykorzystanie gotowych bibliotek materiałowych.

 

Oferujemy również przygotowanie pluginów, które są w stanie odczytywać informację geometryczną z modelu w SketchUp i wyeksportować ją do oprogramowania zewnętrznego.

PRZYKŁADOWE WDROŻENIA:

ROCKWOOL Energy Designer

(ROCKWOOL)

 

http://sketchup.rockwool.nl/

Plugin Libet dla SketchUp

(LIBET)

 

http://www.inzynier24.pl/libet/sketchup_calc/

PREZENTACJA WIDEO DZIAŁANIA PLUG-INU:

© Multimedia Communication Sp. z o.o.